PROJEKT „Škole za Afriku“

U petak, 5. prosinca 2014., u sklopu priredbe povodom obilježavanja blagdana Svetog Nikole, vrijedni učenici naše škole, polaznici Karitativne skupine, prodavali su razne božićne suvenire - kuglice, magnetiće, slike, vaze - izrađene na Božićnoj radionici.

Roditelji, bake i djedovi te drugi posjetitelji, uživali su u kreativnosti i maštovitosti učeničkih radova, dok je sama prodaja istih bila dobrovoljnog karaktera.

Skupljeni novac utrošit će se za potrebe projekta „Škole za Afriku“ te za potrebe naše škole.

Ovom prilikom, od srca se zahvaljujemo svima koji su kupili naše radove, a posebno Udruzi Koprivka - gospođama Nikolini i Mirjani te gospodinu Nenadu Lončariću, kao i mami Maji Marić koji su nas vodili kroz radionicu, pokazali nam neke nove tehnike i metode ukrašavanja i izrade prigodnih predmeta i suvenira te donirali materijal potreban za provedbu Božićne radionice.

Pozivamo vas da ostale radove Udruge Koprivka razgledate i na Božićnom sajmu koji će se održati od 12. do 24. prosinca na Zrinskom trgu u Koprivnici.

Rosana Vucković Kišić, voditeljica Karitativne skupine

objavio: Nada Križaj   datum: 15. 12. 2014.